Wróć do: Języki obce

Daughter's Book - Samouczek - Część 2

DrukujE-mail
Samouczek w formie powieści w odcinkach dla uczących się języka angielskiego od podstaw. Obszerny komentarz gramatyczny oraz mnóstwo ćwiczeń leksykalno-gramatycznych.
With shipment Dostawa bezpłatna (publikacja elektroniczna) for 0,00 zł
Cena sprzedaży 19,00 zł
Opis

Link do bezpłatnych materiałów audio do książki można otrzymać kontaktując się z Autorem Publikacji za pośrednictwem prowadzonego przez niego na portalu Facebook profilu Interaktywny Angielski

Lub pobrać bezpośrednio tutaj - kliknij tutaj

Komplet składający się z Części 1 i 2 jest objęty specjalną ofertą promocyjną "Cosik za grosik" - kliknij tutaj.

Marek Kuczyński "Daughter's Book. Samouczek" Część 2. Wydawnictwo: Morpho. Rok wydania: 2014. ISBN: 978-83-62352-23-4. Format 17,5 x 23 cm. Stron: 229.

Daughter's Book  to niezwykły podręcznik, którego celem jest wyposażenie korzystającego z niego ucznia w minimum słownictwa niezbędnego do komunikacji, a nawet dyskusji w języku angielskim. Zawiera on wyjątkowy zbiór niezbędnych słów i wyrażeń, a także struktur gramatycznych wprowadzany przy pomocy blisko 50 fragmentów opowiadania. Słowa umieszczone w książce nie są przypadkowe, przy ich doborze wzięto pod uwagę m.in.: częstotliwość ich występowania w mowie i piśmie, obecność w innych podręcznikach oraz łatwość nauki. Zawarty w książce materiał umożliwi Czytelnikowi komunikowanie się na każdy niemal temat.

Daughter's Book to:

 

Fragment 1 Części książki: kliknij tutaj.

Kontynuuj naukę na kolejnym poziomie z samouczkiem "Eastern Treasure"

(poziom wg CEF B2-C1 - średniozaawansowany do zaawansowany)

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.