Ostrzeżenie
  • JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/morpho
  • Key folder in safepath unaccessible
Wróć do: Dzieci i młodzież

Pluszowy Królik

DrukujE-mail
Klasyka literatury dziecięcej w najnowszym tłumaczeniu, atrakcyjnej szacie graficznej i bardzo przystępnej cenie!
With shipment Paczka InPost for 7,50 zł
Cena sprzedaży 9,99 zł
Opis

Autor: Margery Williams
Tytuł: "Pluszowy Królik czyli jak zwierzęta stają się Prawdziwe"
Przekład: Andrzej Zychla
Wydawnictwo: Morpho
Stron: 48
Format: 12,5 x 19,5 cm
Oprawa: miękka, zeszytowa
ISBN: 978-83-62352-02-9

Opis: Był sobie raz pluszowy królik, który z początku wyglądał wyśmienicie. Był tłuściutki i pękaty, jak na królika przystało, jego futerko było w brązowe i białe plamki. Miał prawdziwe wąsiki z niteczek i uszka wyściełane różową satyną. Wyglądał naprawdę uroczo w świąteczny poranek z gałązką ostrokrzewu w łapkach, wsunięty gdzieś na samej górze świątecznej skarpety Chłopca...

Tak właśnie rozpoczyna się opowieść, która od blisko dziewięćdziesięciu lat bawi i wzrusza najmłodszych czytelników na całym świecie. Historia Pluszowego Królika, który zapragnął stać się Prawdziwy, uczy, że przyjaźń potrafi przetrwać najtrudniejsze chwile, a dla miłości warto poświęcić wszystko.

"Pluszowy Królik" to klasyka literatury dziecięcej, która w ciągu swojego istnienia doczekała się kilkudziesięciu wydań anglojęzycznych oraz wielu przekładów na różne języki, w tym również na język polski.

Opowieść o wyjątkowym pluszaku była również wielokrotnie nagrywana, ekranizowana oraz wystawiana w formie teatralnych przedstawień. Odwiedź świat bawialnianej magii Pluszowego Królika i poznaj Chłopca, który ukochał go bardziej niż inne zabawki.

Chcesz zajrzeć do środka książeczki i zapoznać się bliżej z jej zawartością? Kliknij tutaj

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.