Ostrzeżenie
  • JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/morpho
  • Key folder in safepath unaccessible
Wróć do: Fantastyka

Człowiekiem jestem (Zbiór opowiadań)

DrukujE-mail
"Człowiekiem jestem" to zbiór opowiadań, które są niczym pigułki o przedłużonym działaniu. Łykamy je szybko i popijamy dużą dawką emocji, zostających w nas niepokojąco długo. Fantastyczne odbicie rzeczywistości w najlepszym wydaniu.
With shipment Kurier for 14,00 zł
Cena sprzedaży 21,00 zł
Opis

"Człowiekiem jestem" (Zbiór opowiadań). Wydawnictwo: Morpho. Rok wydania: 2013. ISBN: 978-83-62352-14-2. Format 14x21 cm. Stron: 198.

Ze wstępu Barbary Mikulskiej i Marka Zychli: Większość z nas kojarzy fantastykę wyłącznie z magią, przedmiotami obdarzonymi mocą lub ludźmi posiadającymi niezwykłe umiejętności. Na ogół też jest to lektura lekka, łatwa i przyjemna, w której najtrudniejsza do przebrnięcia jest cena. Wiecznie palącym słońcem lśnią nadużywane miecze, a strzały świszczą w elfich uszach. Strumieniami leją się mocne trunki, strużkami płynie krew, seks jest brutalny i dziki.

Okazuje się jednak, że może być inaczej. Że nawet w wyśnionych krainach czy na pokładach statków kosmicznych wciąż dręczą nas te same pytania.

To może przestańmy uciekać?

Zapraszamy do lektury opowiadań fantastycznie przejmujących, mądrych, napisanych umiejętnie, ale i z sercem. Zajrzyjmy w głąb siebie, w myśli innych, otwórzmy oczy na drugiego człowieka.

I nie bójmy się czytać o życiu. Dotknęło każdego z nas.


Z recenzji Ex Fabula: "Człowiekiem jestem" to zbiór opowiadań, które są niczym pigułki o przedłużonym działaniu. Łykamy je szybko i popijamy dużą dawką emocji, zostających w nas niepokojąco długo. Fantastyczne odbicie rzeczywistości w najlepszym wydaniu.

Autorzy opowiadań:

Zdjęcie przedniej i tylnej strony okładki: tutaj

Wybrane strony książki: tutaj

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.