Ostrzeżenie
  • JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/morpho
  • Key folder in safepath unaccessible
Wróć do: Języki obce

100 testów z gramatyki angielskiej

DrukujE-mail
With shipment Paczka InPost for 7,50 zł
Cena sprzedaży 35,00 zł
Opis
Henryk Krzyżanowski "100 testów z gramatyki angielskiej" (Nowe, rozszerzone wydanie). Wydawnictwo: Morpho. Rok wydania: 2014. ISBN: 978-83-62352-21-9. Format 17,5 x 23 cm. Stron: 432.

 

100 TESTÓW Z GRAMATYKI ANGIELSKIEJ to doskonale znany uczniom, studentom i nauczycielom obszerny wybór egzaminacyjnych zadań testowych na poziomie od średnio zaawansowanego do zaawansowanego. Książka składa się z 50 testów wielokrotnego wyboru i 50 testów tłumaczeniowych po 15 jednostek w każdym teście (łącznie 1500 jednostek testowych!), których celem jest ułatwienie przygotowania do egzaminów językowych na poziomie od średnio zaawansowanego do zaawansowanego, jeśli tylko zawierają one komponent gramatyczny. Nowością w stosunku do większości publikowanych zbiorów testów jest ścisłe połączenie klucza z komentarzem gramatycznym. Każdy punkt klucza - obok podania poprawnego rozwiązania - odsyła do jednej lub więcej spośród ponad 150 szczegółowych reguł przedstawionych w komentarzu. Dzięki temu uczeń nie tylko otrzymuje poprawną odpowiedź, lecz także dowiaduje się, dlaczego tej właśnie, a nie innej, formy należy użyć. Klucz do zadań połączony z komentarzem gramatycznym pełni zatem rolę kompetentnego korepetytora lub przewodnika po zawiłościach gramatyki języka angielskiego.

Nowe wydanie, które oddajemy do rąk Czytelników to dokładnie sprawdzona i zaktualizowana zawartość, tak dobrze znana z lat ubiegłych oraz - dodatkowo - dwa testy bonusowe umieszczone na końcu ksiazki, zaczerpnięte z innej publikacji dra Krzyżanowskiego dostępnej w Wydawnictwie MORPHO.

 

Na innej aukcji dostępny pełen zestaw książek przygotowujący do Olimpiady Języka Angielskiego ok. 10-15 procent taniej oraz inny zestaw z dodatkową pozycją na poziomie B2-C1 pt. Eastern Treasure!

 

Fragment książki: kliknij tutaj.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.